۵ خانه چوبی کوهستانی رویایی

۵ خانه چوبی کوهستانی رویایی

خانه های چوبی کوهستانی از بهترین گزینه های طراحی برای خریداران خانه چوبی جدید هستند. در ادامه ۵ خانه چوبی کوهستانی رویایی را به شما معرفی خواهیم کرد که عاشق آنها خواهید شد. شاید این روح سنتی باشد که از طریق معماری جسورانه سقف ها و طاق نماهای دراماتیک با ما ارتباط برقرار می کند.یا شاید استفاده شجاعانه از مواد طبیعی گرم است که به این خانه ها چنین احساس آرامشی می بخشد؟

 

خانه های چوبی کوهستانی زیبا

برای بسیاری از خریداران ویلای چوبی سفارشی، ظاهر جذاب و مدرن خانه های چوبی کوهستانی یک موضوع جذاب است. این پنج خانه با ترکیب طراحی مدرن و سنتی، کاندیدای مناسبی برای بررسی در لیست برترین خانه های چوبی هستند. سبک شخصی شما هر چه که باشد، زیبایی شناسی طراحی خانه های چوبی کوهستانی همچنان مورد توجه خریداران خانه های چوبی جدید است. این ۵ خانه چوبی کوهستانی مطمئناً همه نیازهای شما از خانه چوبی راحت و زیبا را برآورده می کنند. و در لیست خانه های چوبی مورد علاقه شما قرار خواهند گرفت.

 

5 خانه چوبی کوهستانی رویایی

خانه چوبی Misty Mountain

با یک طرح چیدمان ۲۸۰ مترمربع، این خانه چوبی رویایی مطمئناً به عنوان یک خانه یا محل خصوصی جذاب خواهد بود. با داشتن یک اتاق خواب بزرگ مستر و دو اتاق خواب و حمام دیگر، Misty Mountain برای افراد مختلف مناسب است. با استفاده از مواد طبیعی در سرتاسر خانه، اتاق عالی چشمگیر با یک شومینه سنگی، حالت روستایی و جذابی دارد. این خانه چوبی زیبا شامل یک آشپزخانه شیک و یک اتاق غذاخوری بزرگ است. هر کجا ساخته شود، این خانه کوهستانی بلیط شما برای زندگی در ارتفاع بالاست.

پروژه شهرک ویلای چوبی گروه بین المللی آمیتیس امرتات را ببینید.

 

 

 

5 خانه چوبی کوهستانی رویایی

خانه چوبی EaglePeak

یک خانه چوبی جذاب که همه زیبایی های کوهستان را در خود دارد و یک شگفتی ۲۹۰ مترمربعی ایجاد می کند. EaglePeak با استفاده سخاوتمندانه از چوب و مواد طبیعی مانند سنگ، سبک مدرن را با سنت های کلاسیک خانه های کوهستانی ترکیب می کند. اتاق عالی و بزرگ، آشپزخانه دلخواه، اتاق ناهارخوری و مجموعه اختصاصی اتاق خواب مستر در طبقه اول، به علاوه دو اتاق خواب دیگر، حمام و شیروانی طبقه بالا، این خانه را به تعبیر بسیار باز و زیبایی از معماری کوهستانی تبدیل کرده است.

همچنین بخوانید: ۱۶ ایده زیبای طراحی و معماری خانه چوبی

 

 

 

5 خانه چوبی کوهستانی رویایی

خانه چوبی GrizzlyPeak

با استفاده از طراحی متفکرانه و استفاده از الوارهای چوب و پرتوهای نور در ارتفاعات جلویی و بیرونی، این خانه ۲۵۰ مترمربعی از ظرافت کلاسیک کوهستانی برخوردار است که عاشق آن خواهید شد.

ایوان جلوی پذیرایی یک دعوت گرم به یک فضای داخلی است که با یک اتاق عالی، فضای ناهارخوری و آشپزخانه به همراه ۴ اتاق خواب و حمام، فضای عالی چشمگیری را فراهم می کند. این خانه سبک خانه کوهستانی راحت و گرم را تداعی می کند.

پروژه ویلای چوبی دماوند گروه بین المللی آمیتیس امرتات را ببینید.

 

 

 

5 خانه چوبی کوهستانی رویایی

خانه چوبی TimberRidge

ایستاده با افتخار، این خانه ۲۵۰ مترمربعی چوبی خواستار جایگاه مرکزی در هر مکانی است. این خانه زیبا با الهام از عقب نشینی خانه های کلاسیک کوهستانی، طراحی سنتی را با پیچیدگی های چشمگیر ترکیب کرده است. آرام و با ابهت، این تفسیر باعث ایجاد فضاهای باز و چشمگیر و پنجره های بلند در طبقه اصلی با اتاق عالی، آشپزخانه و ناهارخوری و همچنین اتاق خواب مستر آن می شود. در طبقه فوقانی یک اتاق استراحت و فضای استودیوی اختیاری برای خانواده یا مهمانان قرار دارد. در بیرون، این خانه با دو ایوان چوبی به زیبایی و گرمای خانه می افزاید.

 

 

 

5 خانه چوبی کوهستانی رویایی

خانه چوبی Tumalo

این خانه ۱۹۰ مترمربعی، یک سبک خانه چوبی کوهستانی مدرن را مجسم می کند. Tumalo با نمای طراحی پویا و جسورانه، از طریق نمای جسورانه پنجره ها که در تمام فصول پذیرای نمای وسیع هستند، به چشم انداز وسیع کوهستان دسترسی دارد. این خانه چوبی اجازه می دهد تا چشم انداز فضای بیرون به آرامی در فضای داخلی جریان یابد. که یک فضای خوشایند را فراهم می کند که در آن فضاها به طور ظریفی بدون نیاز به دیوار تعریف می شوند.

اتاق بزرگ همانند فضای آشپزخانه مجاور و فضای ناهار خوری به آسانسور پشتی می رسند. یک اتاق خواب مستر عالی با کمد بزرگ و حمام کامل، محل امن خصوصی شماست. یک ایوان تمام عرض به یک محل گردهم جمع شدن در تابستان تبدیل می شود و همچنین یک رصدخانه خصوصی برای شب های پر ستاره است. Tumalo یک خانه چوبی معاصر است که روح طراحی خانه کوهستانی مدرن را تعریف می کند.

پروژه های ویلای چوبی گروه بین المللی طراحی و ساخت ویلای چوبی آمیتیس را ببینید.

 

 

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید