چند ایده شیک و خاص میز جلو مبلی چوبی

 میز جلو مبلی چوبی

چند ایده شیک و خاص میز جلو مبلی چوبی

میز جلو مبلی چوبی یکی از لوازمی است که تقریباً در هر خانه‌ای پیدا می‌شود. کارگاه‌های تولیدی مبلمان هم با توجه به نوع مبلمان و طراحی آن اقدام به ساخت میز جلو مبلی می‌کنند؛ اما در برخی موارد ممکن است شما ایده یا طرح خاصی را در نظر داشته باشید. در این مواقع باید ایده و طرح موردنظر خود را به فروشنده ارائه دهید تا در صورت امکان نمونه کار موردنظر شما را اجرایی نمایند.

در این نوشته چند ایده شیک و خاص میز جلو مبلی چوبی در سبک‌های مختلف را که برترین نمونه کارهای اساتید نجار از سراسر جهان است را گرد آوری نموده‌ایم تا از این نمونه کارها ایده بگیرید و لذت ببرید!

چند ایده شیک و خاص میز جلو مبلی چوبی - آمیتیس امرتات

امروزه به لطف وجود سبک‌های جدید در طراحی دکوراسیون داخلی امکان استفاده از چوب‌هایی که از نظر ظاهری ویژگی‌های یک چوب مناسب و قابل کار ندارند را فراهم کرده است. به‌عنوان مثال در تصویر بالا مشاهده می‌کنید که نجار از الوارهای ترک خورده برای ساخت میز جلو مبلی استفاده کرده است. با توجه به ترک دار بودن این الوارها انتخاب قطعات در ابعاد و اندازه‌های بزرگ‌تر از حد معمول مناسب به نظر می‌رسد. از این سبک میزهای جلو مبلی می‌توان برای ساختمان‌های با طراحی دکوراسیون مدرن و صنعتی استفاده کرد.

چند ایده شیک و خاص میز جلو مبلی چوبی - آمیتیس امرتات

میز به شکل نوار کاست

همان‌طور که مشاهده می‌کنید میز جلو مبلی به شکل یک نوار کاست چوبی طراحی شده است نوستالژیک بودن این ایده بسیار لذت بخش است و شاید شما هم علاقه‌مند به داشتن این‌چنین میز جلو مبلی باشید. با توجه به هم‌سطح نبودن قسمت رویه میز، طراح از شیشه برای یکپارچه نمودن سطح استفاده کرد.

چند ایده شیک و خاص میز جلو مبلی چوبی - آمیتیس امرتات

میز با الوار (تراورس)

همان‌طور که در بالا اشاره شد از روش‌های مختلفی برای طراحی و اجرای میز و جلو مبلی با استفاده از الوارهای (ترواروس) قدیمی و ترک خورده وجود دارد در این تصویر هم یک ایده دیگر از این دست میزها را مشاهده می‌کنید. شما می توانید از روغن های گیاهی مخصوص چوب برای پوشش اینگونه محصولات چوبی استفاده کنید.

چند ایده شیک و خاص میز جلو مبلی چوبی - آمیتیس امرتات

میز چوبی مدرن جلومبلی

اگر علاقه‌مند به اجرای ایده‌های مدرن و چندکاره در طراحی دکوراسیون و طراحی میز جلو مبلی باشید می‌توانید از این ایده الهام بگیرید. این میز جلومبلی چوبی مدرن قابلیت‌هایی مانند فضای نگهداری کتاب، کشوی لوازم و باکس مخفی تجهیزات الکترونیک تعبیه شده است. این ایده هم یکی از جذاب‌ترین ایده‌های مدرن پسندان در فضای مجازی بوده است.چند ایده شیک و خاص میز جلو مبلی چوبی - آمیتیس امرتات

میز جلومبلی با ترکیب چوبی و شیشه

ترکیب چوب و شیشه ترکیبی خاص است که برای اجرای این‌گونه ایده‌ها باید فکری خلاق و هوشمند داشته باشید. وقتی از ترکیب چوب و شیشه استفاده می‌کنید گویی بر روی لبه تیغ حرکت خواهید کرد. انتخاب نوع شیشه با توجه به میزان وزنی که چوب بر روی شیشه ایجاد می‌کند بسیار مهم است. یک اشتباه کوچک در طراحی و یا اجرا می‌تواند خسارت سنگینی به بار آورد.

ترکیب چوب و فلز هم ایده خلاقانه و جالب است. همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید طراح از یک تکه یکپارچه چوب برای صفحه میز بهره گرفته و با استفاده از میلگردهای خم شده پایه‌های آن را ساخته تا میز جلومبلی شیک و خاص پدید آورد. اگرچه این کار خیلی ساده اجرا شده است اما به هیچ عنوان از جذابیت آن کم نشده است.

میز چوبی ساخته شده با پالت

اگر شما علاقه‌مند به استفاده از چوب‌های دور ریختنی و پالت برای ساخت لوازم چوبی هستید، این میز جلومبلی ایده خوبی است. در مقایسه با ایده‌هایی که در بالا مشاهده کرده‌اید یکی از ارزان‌ترین ایده‌ها برای ساخت لوازم چوبی استفاده از چوب پالت است. امروزه حالت‌ها را می‌توانید پالت را با قیمتی بین ۱۰ تا ۲۰ هزار تومان از فروشنده‌ها خریداری کنیم.

چند ایده شیک و خاص میز جلو مبلی چوبی - آمیتیس امرتات

چند ایده شیک و خاص میز جلو مبلی چوبی - آمیتیس امرتات

 

 

منبع: آیچوب

  •   نوشته شده توسط :  
  •   دسته مطلب :   اخبار
  •   تاریخ انتشار :  2020/05/22

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید