ویلای لوکس چوبی با بام سبز

ویلای لوکس چوبی با بام سبز

ویلای ساحلی فوق واقع در میامی توسط معمار معروف Marcio Kogan با مساحتی بالغ بر ۱۵۰۰۰ فوت مربع طراحی شده است و این فرصت را برای ساکنان فراهم می کند تا از فضای ایده آل با تمام امکانات و چشم انداز فوق العاده لذت ببرند. همچنین پروژه دارای تراسی با مساحت بیش از ۱۸۰۰ فوت مربع و پوشیده از گیاهان می باشد که فضای باز رویایی و جذابی به شمار می رود.

به طور کلی یک طرف خانه رو به یک استخر لوکس و طرف دیگر مقابل یک تالاب پر از گیاهان آبزی قرار گرفته است. گفتنی است که فضاهای عمومی در طبقه فوقانی در نظر گرفته شده و اتاق خواب ها به منظور دسترسی راحت تر به استخر در طبقه همکف سامان دهی شده اند و تقریباً هر اتاق با یک منظره آبشار آرامش بخش مواجه است.

عمده متریال مورد استفاده در این پروژه سنگ و چوب و بخش عمده ای از بتن می باشد که علاوه بر همخوانی این سه متریال با یکدیگر، ظاهر معاصر و جدیدی را به ارمغان آورده است.

یکی از راه های جالب برای دسترسی به فضاهای نشیمن در طبقه فوقانی، پل بتنی مارپیچی است که روی تالاب قرار گرفته و با توجه به وجود حجم زیاد آب، نسیم خنکی در امتداد این مسیر عبور می کند و در ادامه به قلب خانه نفوذ می کند.

ویلای لوکس چوبی با بام سبز - اخبار گروه بین المللی آمیتیس امرتات

ویلای لوکس چوبی با بام سبز - اخبار گروه بین المللی آمیتیس امرتات

 

 

منبع: آرل

  •   نوشته شده توسط :  
  •   دسته مطلب :   اخبار
  •   تاریخ انتشار :  2019/11/02

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید