طراحی داخلی با چوب، از رایج ترین تا خاص ترین کاربردها

طراحی داخلی با چوب ، از رایج ترین تا خاص ترین کاربردها

چوب از جمله مصالح طبیعی بسیار دوست داشتنی در طراحی داخلی و دکوراسیون محسوب می شود. اما شاید آگاهی لازم نسبت به تنوع و کاربردهای گوناگون آن را نداشته باشیم.

کابینت چوبی کلاسیک

کابینت ها از مهم ترین عناصر در آشپزخانه محسوب می شوند و به واسطه نوع کاربردی که دارند هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ دوام و مقاومت از اهمیت ویژه ای برخوردارند. اگر بخواهیم دقیق تر کابینت های چوبی را بررسی کنیم می توانیم به دو دسته کلاسیک و مدرن اشاره داشته باشیم. کابینت های کلاسیک دارای جزییات و تزیینات زیادی هستند و به همین دلیل توصیه ما به شما استفاده از این کابینت چوبی در آشپزخانه های بزرگ است. اما به طور کلی باید این را در نظر داشته باشید که کابینت کلاسیک شما با سایر وسایل آشپزخانه همخوانی لازم را داشته باشد. حتی طرح، نقش و رنگ دیوارها و کف پوش آشپزخانه به میزان زیادی می تواند کابینت ها را تحت تاثیر قرار داده و در صورت عدم هماهنگی از جلوه زیبای آن ها بکاهد. رنگ چوب این کابینت ها هم می تواند تیره و هم روشن باشد. این مسئله به میزان نور آشپزخانه شما بستگی دارد.

 

طراحی داخلی با چوب، از رایج ترین تا خاص ترین کاربردها - اخبار گروه بین المللی آمیتیس امرتات

 

کابینت چوبی مدرن

طراحی داخلی با چوب: کابینت های چوبی مدرن در مقابل کابینت های کلاسیک قرار می گیرند و از طرح و رنگ متنوع تری برخوردارند. این نوع کابینت ها هم برای آشپزخانه های بزرگ و هم برای آشپزخانه های کوچک مناسب اند زیرا دارای تزیینات و جزییات کم تری هستند.

 

طراحی داخلی با چوب ، از رایج ترین تا خاص ترین کاربردها - اخبار گروه بین المللی امیتیس امرتات

 

منبع : چیدانه

  •   نوشته شده توسط :  
  •   دسته مطلب :   اخبار
  •   تاریخ انتشار :  2019/09/11

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید