ست کردن رنگ چوب در دکوراسیون داخلی

 

ست کردن رنگ چوب در دکوراسیون داخلی

 

چوب هایی با رنگ گردویی روشن برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه

این چوب ها به نسبت بقیه دارای رنگ روشن تری هستند و باعث می شوند تا دکوراسیون داخلی روشن تری را تجربه کنید، ولی باید توجه کنید چوب ها به طور کلی دارای بافت سنگین هستند که همین قضیه باعث می شود تا شما نتوانید از هر نوع پارچه یا رنگی که دلتان می خواهد استفاده کنید، برای چوب های گردویی که خودشان دارای رنگ های به نسبت روشن هستند، می توانید از رنگ هایی مثل سفید برای اجزای بزرگ تر و رنگ های مانند رنگ قرمز، رنگ نارنجی و یا کرم برای اجزای کوچک تر استفاده کنید.

ست کردن رنگ چوب در دکوراسیون داخلی - اخبار گروه بین المللی آمیتیس امرتات

همان طور که در عکس بالا می بینید این رنگ ها به خوبی با یکدیگر ترکیب شده اند و باعث شده اند تا فضای داخلی خانه دکوراسیونی جذاب و تاثیر گذار داشته باشند. یادتان باشد وقتی از چوب های گردویی روشن در سطح بزرگ مانند کف فضاهای داخلی استفاده می کنید، فضایی به بزرگی همان کف ها که معمولاً سقف ها هستند باید رنگ روشنی مانند سفید داشته باشند تا فضا به یک تعادل خوب برسد.

ست کردن رنگ چوب در دکوراسیون داخلی - اخبار گروه بین المللی آمیتیس امرتات

استفاده از چوب هایی به رنگ ماهگونی در طراحی دکوراسیون داخلی

این چوب ها معمولاً رنگی شبیه رنگ قرمز تیره دارند و وقتی شما انتخاب می کنید تا از چنین چوبی برای دکوراسیون داخلی منزل تان استفاده کنید باید این نکته را مد نظر قرار دهید که چوب خود جاذب نور است و باعث می شود تا فضای داخلی خانه کم نورتر به نظر بیاید و وقتی چوب رنگی تیره مانند ماهگونی هم داشته این قابلیت دو برابر می شود پس حتما باید از رنگ های خیلی روشن در خانه استفاده کنید، همچنین باید به این نکته توجه کنید که مواد و مصالحی که در کنار چوب ها استفاده می شوند باید دارای بافت های سبک تری به نسبت چوب باشند تا فضا دلگیر و بسته به نظر نیاید.

ست کردن رنگ چوب در دکوراسیون داخلی - اخبار گروه بین المللی آمیتیس امرتات

بهترین رنگی که در کنار چوب با رنگ ماهگونی می تواند قرار بگیرد، رنگ قدرتمند سفید است، البته باید در هنگام انتخاب رنگ چوب به این نکته توجه کرد که برای فضاهای کوچک باید چوب هایی با طیف رنگی روشن تر و برای فضای بزرگ تر از چوب هایی با طیف رنگی کمی تیره تر استفاده کرد. اگر به عکس بالا نگاه کنید می بینید که وجود رنگ سفید در سقف و دیوار های توانسته تا تاریکی فضا را از بین ببرد و آن را دلبازتر جلوه دهد.

منبع : چیدانه

  •   نوشته شده توسط :  
  •   دسته مطلب :   اخبار
  •   تاریخ انتشار :  ۱۳۹۸/۰۶/۲۰

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید