ساخت ویلاهای کوچک چوبی توسط استودیو Ron Shenkin

ساخت ویلاهای کوچک چوبی توسط استودیو Ron Shenkin

استودیو Ron Shenkin شروع به ساخت ویلا‌های کوچک چوبی که برای تعطیلات مردم در نظر گرفته شده کرده است. ویلا‌های کوچک ییلاقی شامل مجموعه ای از بخش های مختلف و ترکیبی از: گردشگاه، باغ، استخر شنا، آلاچیق و ساحل دریا می‌باشند که برای تعطیلات مردم ساخته می‌شوند.

ساخت ویلا‌های کوچک چوبی که توسط استودیو Ron Shenkin در کنار ساحل طراحی شده اند دارای بالکن هایی مشرف به دریا با چشم اندازی عالی و تهویه هوایی مطبوع هستند که احساس خوشایندی را به افراد ساکن این ویلا‌ها منتقل می‌کنند. ۱٫۲ متر بتن ریزی برای فونداسیون این ویلا‌های یک طبقه در نظر گرفته شده است. طراحی ذوزنقه ای نما با دیوار‌های چوبی پیش ساخته که تا جلوی بالکن‌ها آمده و در این قسمت با دو ستون فولادی مهار شده اند، جلوه ای ویژه و خاص به این ویلا‌های ییلاقی داده است. تمام دیوار‌های داخلی با پوششی با عایق حرارتی بالا، عایق بندی شده اند.

برای طراحی داخلی این ویلا‌های کوچک چوبی دو طرح در نظرگرفته شد یکی ویلای مخصوص خانواده با یک اتاق خواب خصوصی، حمام و دستشویی و یک سالن با مبلمان تخت خواب شو و مدل دوم یک پلان باز با یک تخت بزرگ در مرکز و قرار گرفتن حمام و دستشویی در فضای باز ویلا. برای هر دو مدل آشپزخانه، حمام و وان، تخت خواب، تلویزیون، بالکن رو به دریا در نظر گرفته شده است.

 

ساخت ویلاهای کوچک چوبی توسط استودیو Ron Shenkin - اخبار گروه بین المللی آمیتیس امرتات

ساخت ویلاهای کوچک چوبی توسط استودیو Ron Shenkin - اخبار گروه بین المللی آمیتیس امرتات

 

منبع : مبل و دکور

 

 

  •   نوشته شده توسط :  
  •   دسته مطلب :   اخبار
  •   تاریخ انتشار :  2019/09/20

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید