دپارتمان فنی و مهندسی

دپارتمان فنی و مهندسی

گروه بین المللی آمیتیس امرتات به عنوان تنها گروه دارای رتبه یک سازه های چوب و دارای گواهی نامه تضمین کیفیت از دولت جمهوری اسلامی ایران با رویکرد توسعه و ارتقاء سطح کیفی صنعت ساختمان و ویلای چوبی در ایران، با جذب و پرورش نیروهای متخصص در سطوح مختلف طراحی و اجرایی این صنعت، به روز بودن و پیشرفت را همواره سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است.

ما با رعایت استانداردهای روز دنیا و همچنین بکار گیری مصالح با کیفیت، موفق به اخذ گواهینامه تضمین کیفیت از بیمه کارآفرین در سال ۱۳۹۰ شده ایم، بنابراین در حال حاضر کلیه ساختمان ها و ویلاهای چوبی این گروه با ضمانت نامه های ۵ و ۱۰ ساله تحویل می گردند. همچنین مفتخریم که تکنولوژی ساخت ساختمان و ویلای چوبی در سال ۸۴ توسط گروه بین المللی آمیتیس امرتات وارد ایران شد و طی سالها تجربه و کار تخصصی همواره در صدر این صنعت قرار داریم.

با توجه به ساخت اصولی، رعایت ایمنی و استفاده از مواد با کیفیت، کلیه ویلاهای چوبی و خانه های چوبی ساخت گروه بین المللی آمیتیس امرتات دارای تاییدیه از سازمان نظام مهندسی ساختمان ایران هستند.

ویژگی های فنی خانه و ویلای چوبی

اولین و مهمترین برتری ما، ساخت خانه ی چوبی بر اساس نیاز، سلیقه و بودجه شما است.

بر خلاف خرید و ساخت ویلاهای چوبی پیش ساخته، که در آنها امکان انتخاب های زیادی ندارید و باید از بین طرح های موجود یکی را برگزینید و طراحی نمای خارجی، تعداد اتاق خواب ها و بخش های مختلف خانه، از پیش تعیین شده است، با طراحی اختصاصی توسط دپارتمان معماری آمیتیس امرتات، آنچه دوست دارید، خواهید داشت.

چوب های بکار رفته در ساخت خانه ها و ویلاهای چوبی ساخته شده توسط گروه بین المللی آمیتیس امرتات، دارای بهترین کیفیت و پوشش های مختلف مانند عایق نور، مقاوم شده در برابر حشرات و قارچ ها و مقاوم شده در برابر آتش هستند.

محاسبات دقیق هنگام طراحی و ساخت ویلاها باعث مقاوم شدن آنها در برابر زلزله و عمر بیشتر سازه می شود.

کیفیت در اجرا همواره مد نظر مهندسین آمیتیس امرتات بوده و هست. استفاده از یراق آلات با دوام در ساخت خانه یا ویلای چوبی، کیفیت را در کنار زیبایی به شما عرضه می کند و لذت شما با حضور در چنین فضای آرامش بخشی دو چندان می شود.

گروه بین المللی آمیتیس امرتات تنها گروه تخصصی است که پروژه های خود را بصورت شهرکی اجرا نموده است، از جمله آن می توان پروژه شهرک ویلاهای چوبی آمیتیس در کلاچای را نام برد. اگر ما را در اینستاگرام دنبال کرده باشید، حتماً مراحل ساخت و پیشرفت این پروژه را دیده اید. کلیه ساختمان های چوبی ساخت ما دارای پایان کار بوده و گارانتی بدون قید و شرط ۱۰ ساله دارد. تمام این ها گواه کیفیت و ساخت مهندسی شده ی سازه های ساخته شده توسط گروه بین المللی آمیتیس امرتات است.

در آمیتیس امرتات طراحی، محاسبه سازه و ساخت ساختمان و ویلای چوبی بر اساس آیین نامه های WCD امریکا و DIN آلمان انجام می پذیرد.

دپارتمان فنی آمیتیس امرتات

واحدهای دپارتمان فنی و مهندسی

دپارتمان فنی و مهندسی گروه بین المللی آمیتیس امرتات شامل واحد معماری، محاسبات سازه و استاندارد سازی است. طراحی نمای بیرون ساختمان چوبی، نمای داخلی ویلا یا خانه و همچنین فضاسازی محوطه در این بخش صورت می پذیرد.

بعد از تایید طرح از طرف مشتری، نوبت به محاسبات سازه می رسد تا بنایی مستحکم طراحی و ساخته شود.

نهایتاً در بخش استاندارد سازی، خانه چوبی از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار می گیرد، به جهت آشنایی بیشتر می توانید صفحه استاندارد سازی را مشاهده نمایید.

ساخت خانه چوبی، در زمان کوتاه تری نسبت به ساخت خانه با مصالح سنتی (آجر و سیمان) انجام می شود و شما پس از عقد قرارداد طی حدوداً ۹۰ روز کاری صاحب خانه چوبی یا ویلای چوبی جدید خود می شوید.

گروه بین المللی آمیتیس امرتات تاکنون بیش از ۶۰۰۰۰ مترمربع شهرک و مجتمع مسکونی، تجاری و تفریحی در داخل ایران و ۸۰۰۰۰ مترمربع در خارج از کشور با استفاده از مصالح چوبی را به صورت کاملاً علمی و استاندارد، طراحی و اجرا نموده است.

ساخت خانه ی چوبی مستحکم، زیبا و ماندگار، نیازمند تخصص، مصالح با کیفیت و تیم حرفه ای است که شما با انتخاب گروه بین المللی آمیتیس امرتات به تمام آنچه که می خواهید، دست می یابید.