دپارتمان تولید

دپارتمان تولید : کارشناسان ما ضمن تحقیق و بررسی ابعاد مختلف صنعتی سازی ساختمان های چوبی، با تجهیز مناسب کارخانه علاوه بر آماده سازی و فرآوری چوب های مورد استفاده، اسکلت و سازه چوبی را در محل کارخانه آماده سازی می نمایند و در نهایت در محل احداث پروژه، آیتم های از پیش آماده شده و کد گذاری شده را مونتاژ می نمایند. لذا طی این مراحل ضمن برخورداری از سرعت بالای پیاده سازی، بر خلاف ساخت و سازهای ماسونری نیازی به تبیین و تجهیز کارگاه ساختمانی در محل پروژه ندارد این مهم در بهینه سازی وقت و بهای تمام شده ساخت و ساز نقش بسزایی دارد.

همچنین در واحد خشک کن کارخانه، جهت ایجاد خاصیت آب‌گریزی و نیز نفوذناپذیری آب در چوب، اصلاح حرارتی با استفاده از گرما و بخار در چوب انجام می شود، بنابراین ابعاد چوب تغییر نخواهد کرد و در اثر رطوبت تاب برنمی‌دارد. همچنین تیمار حرارتی با تبدیل شکرهای طبیعی درون چوب به منابع غیرغذایی، مانع پوسیدگی و تغییر رنگ آن شده که این نیز به حفظ زیبایی چوب می‌انجامد.
چوب را در حالت عادی نمی‌توان در محیط‌های خیس و بیرونی استفاده کرد اما از آنجایی‌که چوب اصلاح ‌شده با حرارت یا چوب ترمو، نه رطوبت را جذب می‌کند و نه آن را درون خود حفظ می‌کند، برای کاربردهای مختلفی چون نماهای بیرونی، ساخت عرشه و ایوان و کف‌پوش مناسب خواهد بود.

در واحد اشباع سطحی کارخانه در دپارتمان تولید ، برای ایجاد مقاومت پایدار، چوب را داخل استوانه‌ای بسته قرار داده و مواد شیمیایی را تحت خلاء و فشار، به داخل آن وارد می‌شود مواد شیمیایی مناسب می‌توانند چوب را برای همیشه در برابر حمله موریانه، حشرات موذی و پوسیدگی ناشی از فعالیت قارچ‌ها حفاظت کنند.